قدرتمند ترین طراحان مد و لباس دنیا

طراح مد و لباس یکی از افرادی است که نقش بسیار مهمی در نوع لباس و پوشش مردم جامعه‌ دارد. چرا که آنها نه تنها طراحی لباس می‌کنند بلکه می توانند رویاهای شما در زمینه مد و پوشش را تحقق ببخشند. فهرستی از بهترین طراحان مد را بر اساس شهرتشات چیده‌ایم که در اینجا بعضی از آنها را معرفی می‌کنیم.


طراح مد و لباس کالوین کلین ؛ طراح برند معروف CK 

طراح برÙد ÙعرÙÙ Calvin Klein

طراح برند معروف CK که تقریبا از بهترین مارک های جهان است. این برند در سال ۱۹۶۸ توسط کالوین کلین طراح مشهور آمریکایی تاسیس شد. او کار خود را با یک فروشگاه کت زنانه و مردانه در نیویورک آغاز کرد.


طراح مد و لباس والنتینو گاراوانی ؛ بنیانگذار برند معروف Valentino Spas

بÙÛاÙگذار برÙد ÙعرÙÙ Valentino Spas

او بنیانگذار برند معروف Valentino Spas است. یک طراح ایتالیایی است که به دلیل طراحی لباس برای افراد مشهور شاخص شده است. افرادی چون الیزابت تیلور، ژاکلین کندی، شاهزاده مارگارت از مشتریان ثابت او هستند.


طراح مد و لباس کوکو شانل شخصیت برجسته در دنیای مد :

طراح فرانسوی شانل Chanel

طراح فرانسوی شانل Chanel

او قطعا یک شخصیت برجسته در دنیای مد است. یک طراح فرانسوی که با نام تجاری “شانل” معروف شده است. او تنها طراح لباس مجلسی است که توسط مجله Time در لیست مهم ترین افراد قرن بیستم قرار گرفته است.


طراح مد و لباس تام فورد طراح برند گوچی :

تام فورد طراح برند گوچی

 تام فورد طراح برند “گوچی” است که بیشتر در طراحی لوازم جانبی و اکسسوری و لباس مردانه مشهور است.


طراح مد و لباس کیت اسپاد بنیانگذار نام تجاری کیت اسپید نیویورک :

 

کیت اسپاد

کیت اسپاد

او بنیانگذار نام تجاری “کیت اسپید نیویورک” است، او مدرک کارشناسی ارشد روزنامه نگاری از دانشگاه آریزونا دارد. به طور خاص در طراحی کیف های دستی مشهور است و یکی از بهترین طراحان کیف است.


طراح مد و لباس بتسی جانسون :

طراح لباس و مد بتسی جانسون

بتسی جانسون به طراحی های خاص و زنانه شهرت دارد. دانش زیادی در طراحی مد و لباس دارد. نام او در مد پیاده روی مطرح است. او بیشتر برای طراحی کیف های دستی، روسری، اکسسوری مطرح است.


طراح مد و لباس مارک جاکوبز ؛ بنیانگذار برند جاکوبز و لوئیس ویتون :

مارک جاکوبز Marc Jacobs

مارک جاکوبز Marc Jacobs بنیانگذار برند جاکوبز و لوئیس ویتون است. در مدرسه طراحی پارسون تحصیل کرده است اما با فروش و طراحی ژاکت های بافتنی مشهور شد. نام او در لیست با نفوذترین افراد جهان در مجله Time قرار دارد.

/ 0 نظر / 370 بازدید